Vaikų krepšinio stovykla

vaiku-krepsinio-stovyklaLietuvos didžiuosiuose miestuose yra pakankamai didelis krepšinio mokyklų pasirinkimas, kuriose vaikai gali gerinti savo krepšinio įgūdžius bei siekti profesionalaus krepšininko karjeros. Tuo tarpu mažuose miesteliuose, provincijose jaunimas tokių galimybių dažniausiai neturi. Geriausiu atveju miestelių mokyklose keletą kartų per savaitę yra organizuojami krepšinio būreliai, o užsiėmimus veda bendrojo fizinio lavinimo mokytojai, kurie dažniausiai neturi reikiamų žinių, kaip lavinti krepšininkų savybes.

Atėjus vasaros metui visiems mažiesiems krepšinio entuziastams atsiranda papildoma galimybė patobulinti savo krepšinio įgūdžius sudalyvaujant vasaros krepšinio stovyklose. Norėtume jums rekomenduoti vasaros krepšinio stovyklą, kurioje gali dalyvauti ir berniukai, ir mergaitės. Stovyklautojams nėra taikomi jokie meistriškumo reikalavimai, todėl gali dalyvauti visi norintys tobulėti ir tapti geresniais krepšinio žaidėjais.
Šiose krepšinio stovyklose dirba Vilniaus ir Kauno krepšinio mokyklų treneriai, kurie kaskart parengia įdomias, dinamiškas krepšinio treniruotes, o stovyklos vadovai paruošia ir turiningą laisvalaikį (krepšinio konkursai, turnyrai, viktorinos, išvykos į gamtą).

Projektą administruoja ir stovyklas organizuoja viešoji įstaiga Sporto agentūra “Sporto projektai” (www.sportoprojektai.lt). Agentūra krepšinio stovyklas vaikams organizuoja nuo 2008 metų ir per penkerius metus surengė aštuonias stovyklas įvairiuose Lietuvos miesteliuose (Šventoji, Ignalina, Daugai, Smalininkai).

Visą informaciją apie 2016 metų stovyklas rasite www.krepsiniostovykla.lt puslapyje.

Iškilus klausimams kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais:
Tel.: 8657 84717
El.p.: info@sportoprojektai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *