Stovyklos organizavimas

stovykla-prie-ezeroJei nusprendėte imtis stovyklų organizavimo verslo jums reikia žinoti keletą esminių dalykų. Visų pirma, turite suformuluoti stovyklos idėją, misiją, tikslus ir uždavinius. Jei jūsų pagrindinis siekis iš stovyklų uždirbti pinigus ir žiūrėti naudos tik sau, tuomet reikėtų dar gerai apsvarstyti ar tai išties ta veikla, kurios norite imtis.

Kad galėtumėte būti sėkmingi šioje srityje pirmiausiai turite galvoti apie savo būsimus klientus. Išsikelkite klausimą kodėl potencialus stovyklautojas turėtų rinktis jūsų stovyklą? Kuom ji patraukli ir kokią pridėtinę vertę dalyviui ji sukuria. Ir net nesvarbu kokios srities tai stovykla. Ar sporto, ar muzikos, ar kalbų stovykla visų jų organizavimo principai yra panašūs.

Stovykla – tai ne tik paslauga, laiko praleidimo forma, bet ir šis tas daugiau. Tai prisiminimai, kuriuos “nešiosis” jūsų stovyklautojas galbūt visą likusį gyvenimą ir dėkos jums už puikiai, prasmingai, turiningai praleistą, kad ir trumpą laiką. Taip pat jis gerai atsilieps apie jūsų stovyklą draugams, aplinkiniams ir tai bus pati geriausia reklama jūsų verslui. Žinoma, jeigu jūs kurdami jį turite tekslą darbuotis ne vienus metus.

Pagrindiniai akcentai, kuriuos turite žinoti

Stovyklos vieta. Tai labai svarbus sprendimas, nes stovyklavietės aplinkos, kokybės, higienos gali priklausyti ir jūsų stovyklautojų nuotaikos. Kad ir kokie puikūs vadovai bebūtų netinkamai pasirinkta stovyklos vieta gali sumažinti jūsų reitingus.

Dalyvių maitinimas. Maistas pirmiausiai turėtų būti sveikas ir kokybiškas, tinkamai paruoštas. Yra pasitaikęs ne vienas atvejis Lietuvoje, kai dalyviai tam tikrą stovyklos laiką praleidžia ligoninėje dėl apsinuodijimo, užsikrėtimo žarnyno lazdelėmis. Manau tokio stovyklos finišo nenurėtų nė vienas organizatorius.

Vadovai ir programa. Reikia neužmiršti, jog jūs įsipareigojate tam tikram dienų skaičiui rūpintis būriu vaikų, todėl vadovai, kuriuos pasirinksite turi būti atsakingi, profesionalūs, atidūs. Stovyklos programai paruošti taip pat skirkite didelį dėmesį. Nuo jos priklausys ar vaikams bus įdomu ar ne. Dalyviai nuolat komunikuoja telefonu su savo tėvais, todėl jei jiems nepatiks, galite sulaukti pretenzijų.

Pradžiai pamokymų tiek. Jei turėsite klausimų, ar norėsite paviešinti informaciją apie organizuojamą stovyklą, tuomet susisiekite su stovyklos.net puslapio administracija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *