Nuotykių vasara su Bete – Dienos stovykla 6-10 metų vaikams


nuotykiu vasara

Stovykla orientuota į tėvelius, kurie nori kokybės ir didesnės vertės. Kiekvieną dieną vis kitos išvykos, vis kita kūrybinė veikla. Programa parenkama taip, kad vaikas kuo daugiau tyrinėtų, liestų, išgirstų, pamatytų, pažintų.

DIENOS PROGRAMA:

8.00 – 9.00 Ryto pašnekesiai, dienos aptarimas, mankšta

9.30 – 10.00 Užkandžiai

10.00 – 12.00 Išvyka arba teminė veikla (kasdien skirtinga)

12.30 – 13.00 Pietūs

13.30 – 17.00 Žaidimai, kūrybiniai/meniniai užsiėmimai

15.30 – 16.00 Užkandžiai

17.00 – 18.00 Dalinamės dienos įspūdžiais/laukiame tėvelių

Kokie nuotykiai laukia stovykloje „Nuotykių vasara“?

Stovyklos metu, vaikai lavins pirminius lytėjimo, regos, klausos ir uoslės pojūčius. Šiuos pojūčius patirs „Pojūčių pasaulyje“. Vizito tikslas, ne tik įvairių pojūčių stimuliacija, skatinant vaikus atsipalaiduoti, išmokti nurimti, susikaupti, bet tuo pačiu ir mokyti vaikus atkreipti dėmesį į jų aplinką, skatinti tyrinėjimą ir motyvuoti. Tyrimai rodo, kad tokia multisensorinė aplinka didina sąmoningumą ir dėmesį, gerina atmintį, pažinimą ir kalbą, mažina agresiją, nerimą ir blaškymąsi, pagerina tarpusavio santykius. Skatinamas įvairiapusiškas vystymąsi, ugdomas kūrybiškumas, stiprinamas emocinis intelektas ir pasitikėjimas savimi.

Dirbdami grupėje, per meninę veiklą, vaikai atskleis ir ugdys savo kūrybines kompetencijas, jas pritaikys praktinėje veikloje. Programos metu vaikai turės galimybę susipažinti su įvairiomis technologijomis, galės surasti sau patinkančią veiklą ir per ją išreikšti save. Kiekviename užsiėmime skatinamas vaikų iniciatyvumas kūrybinėms galioms atskleisti. Taip pat mokysimės stebėti vienas kitą, reaguoti į nuotaikas, kurti darbinę atmosferą, suprasti, kaip galima valdyti savo emocijas, kaip padėti kitiems.

Stovyklos metu vaikai lavins smulkiąją ir stambiąją motorikas, ugdys komandinį klausymąsi, išmoks ilgiau išlaikyti dėmesį, samprotauti, diskutuoti, spręsti problemas, lavinas kritinį mąstymą, ugdys sumanumą.

Vaikai turės galimybę patenkinti savo smalsumą, bandyti ir atrasti atsakymus įvairių eksperimentų metu. Grosime vandens sklidinomis taurėmis, pienu ir spalvomis piešime piešinius, įdomiai maišysime nesumaišomas medžiagas, ir pūsime milžiniškus muilo burbulus. Eksperimentams bus naudojamos tokios medžiagos, kaip vanduo, pienas, popierius, maistiniai dažai, actas, soda, aliejus, įvairios kruopos, ekologiškas muilas ir pan. Eksperimentų temos: dujos, energija, magnetas, plūduriavimas. Visi eksperimentai saugūs ir nepavojingi.

Žinoma, vien eksperimentų ir meninės veiklos maža. Tikri nuotykiai jūsų dar laukia. Nuotykių parke KAR KAR, lyg beždžionėlės vaikai karstysis po medžius, išbandys savo drąsą, ryžtą, šalin vis aukščio baimes. Šiai pramogai apibūdinti daugiau žodžių ir nebereikia. Svarbu patiems išbandyti ir patirti 😉

Nuotykiai tęsiasi. Vaikai turės galimybę pažinti tradicinius žvejybos būdus ir priemones. Edukaciniame užsiėmime „Kurėnas – žvejo namai“ sužinosime, kokiais laivais plaukiojo pajūrio krašto žvejai, kokį medį – ąžuolą, beržą ar pušį – naudojo laivams statyti, ir kiek laivų per metus galėjo laivadirbys pastatyti. Bus lavinamas vaikų kūrybiškumas, gaminant kurėnus, vėtrunges. Taip pat leisimės į menamą pasiplaukiojimą Kuršių mariomis. Daugybė emocijų ir istorijos, kurią susiesime su šių dienų gyvenimu.

Edukaciniame užsiėmime „Kaip atsiranda perlas“ sužinosime, kas yra perlas, kaip atsiranda perlai, kaip atrodo perlo namai ir per kiek metų užauga žirnio didumo perlas! Ar tikrai perlai atsiranda iš Adomo ir Ievos ašarų? Drauge statysime perlo namus, atliksime sudėtingą bandymą, kurio metu pasigaminsime šokoladinius perlus. Užsiėmimo metu pamatysime ir paliesite patį brangiausią perlą pasaulyje!

Taip pat laukia smagus susitikimas su delfinais. Klausysimės mitų ir pasakojimų apie delfinų kilmę. Ieškosime panašumų bei skirtumų, lygindami delfiną su žmogumi. Išgirsime, kaip delfinai kalba. Žaisime kaip delfinai, piešime kaip delfinai, sportuosime kaip delfinai!

Svarbu vaikams akcentuoti ir tai, kad gyvenime yra ne tik linksmų aspektų. Todėl, kiek kitoks, tačiau ugdantis atsakomybės jausmą, skatinantis atjautos ir meilės gyvūnams, laukia apsilankymas Liksmosios pėdutės“ namuose.

Kaip stovykla be saldžių detalių? Tam, kad diena būtų saldesnė, eisime į Roshen „Šokolado fabriką“. Sužinosime apie Roshen korporacijos susikūrimą, žiūrėsime kino siužetą apie konditerinių gaminių gamybą. Toliau bus dar saldžiau! Eisime į gamybines patalpas, kur savo akimis pamatysime visą Roshen karamelės gamybos procesą. Net neabejoju, kad ilgai akys neištvers, o ir burnoje norėsis saldaus skonio, todėl pasiraitosime rankoves ir patys gaminsime rankų darbo ledinuką! Žinoma, išeisime su saldžiomis dovanomis 

Tiek ir dar daugiau smagių veiklių jūsų laukia stovykloje „Nuotykių vasara“. Na, o, jei jūsų vaikas yra 2 – 6 metų, dienos stovyklos organizuojamos ugdymo ir priežiūros centre „Pas Betę“ (Debreceno g. 61, Klaipėda).

Linksmos, nuotaikingos ir kupinos naudingų nuotykių vasaros!

Registracijos forma http://wq.lt/bp9yD