Pavasarinės sveiko gyvenimo būdo stovyklos Austrijos kalnuose 2016


stovykla-austrijoje1

2016 metai, Balandžio 23 d. – gegužės 1 d. Gegužės 7 – 15 d.

Nuo neatmenamų laikų žmogus ieškojo būdų, kaip prailginti jaunystę ir išlaikyti gražų bei sveiką kūną. Kiekviename iš mūsų slypi neįtikėtinas gyvybinės energijos potencialas, kurį suaktyvinus judesio, kvėpavimo bei sutelkto dėmesio dėka kūnas apsivalo nuo toksinų, atsipalaiduoja kūne esančios įtampos, energija ir protas įgauna pusiausvyrą, stiprėja imunitetas, natūralus organizmo pasipriešinimas ligoms, organizme vyksta regeneraciniai procesai.

Mes norime palikti po savęs prasmingą ir naudingą pėdsaką, padėti atrasti bei praplėsti kiekviename iš mūsų slypintį gyvybinį potencialą. Todėl kviečiame Jus į 5 dienų sveiko gyvenimo būdo stovyklą grožio ir ramybės oazėje Alpių kalnuose. Stovyklos metu gėrėsimės fantastišku kalnų grožiu, kvėpuosime tyru oru. Sveikatingumo pirčių metu apvalysime kūną nuo toksinų, joga bei šokiais atpalaiduosime kūne įtampas ir blokus, praplėsime kūno judesio amplitudę, subalansuosime energiją, nuraminsime protą, lavinsime išmintį, proto aiškumą, intuiciją bei kūrybiškumą.

STOVYKLOS PROGRAMA
Džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi įgalinančios ir atpalaiduojančios energiją šokio terapija ir individualios MA- URI sesijos su charizmatiškąja Iva.
Rytinės ir vakarinės jogos bei kvėpavimo sesijos su sertifikuota, turinčią 15 metų patirtį, jogos instruktore Egle.
Vakarinės sveikatingumo pirtys su vienu geriausių pirtininkų iš Lietuvos Sauliumi.
Maudynės kalnų upėje.

MES JUMS SIŪLOME
Kelionę autobusu iš Vilniaus iki stovyklos vietos ir atgal su tarpine nakvyne.
Apgyvendinimą kalnų papėdėje įsikūrusiame Edelweishoff 3* viešbutyje http://edelweisshof.com/ (Birnbaum 2, 9652 Birnbaum, Kärnten, Austrija).
Pusryčius, pietus, vakarienę.

Dalyvių skaičius ribotas. Siekiant išlaikyti praktikų kokybę į stovyklas bus registruojama tik po 15 dalyvių.

Dėl registracijos ir papildomų klausimų prašome kreiptis el. p. ivamarsal@gmail.com arba tel. +370 613 69 690.

stovykla-austrijoje2