Krepšinio stovykla suaugusiems


krepsinio stovykla suaugusiems2015 metų liepos 25-26 dienomis Kaune organizuojama dviejų dienų fizinio pasirengimo stovykla suaugusiems krepšinio mėgėjams. Šią stovyklą organizuoja Sporto agentūra “Sporto projektai”. Ši įstaiga jau eilę metų rengia vaikų jaunimo krepšinio stovyklas, tačiau pastariais metais pradėjo organizuoti ir stovyklą suaugusiems.

Ši krepšinio stovykla yra orientuota į krepšininkų fizinį pasirengimą, traumų prevenciją. Kadangi krepšinio sezonas trunka apie 8 mėnesius, todėl vasarą pats tinkamiausias laikas stiprinti savo kūną, o sezono metu daugiau dėmesio skirti krepšinio technikos įgūdžiams lavinti.

Stovyklautojai sužinos kaip taisyklingai ir efektyviai atlikti pratimus bei sužinos treniruočių planą, kaip tinkamai treniruotis ir po stovyklos. Ši fizinio pasiruošimo stovykla yra puiki galimybė krepšinio mėgėjams pasportuoti dvi dienas profesionalų ritmu ir pagerinti savo fizinę būklę.

Treniruotes ves fizinio pasirengimo treneris Stanislovas Grincevičius. Šis treneris 2014/2015 metų sezone dirbo su BC BOOM (RKL), Šakių Zanavyko (NKL), LSU (LSKL) bei Zagrebo Cibonos (Kroatijos lyga) komandomis.

Stovyklos informacija:

Liepos 25-26 dienomis vyks dvi treniruotės per dieną (rytinė ir vakarinė).
Vieta – Ąžuolyno parkas, maniežas (Kaunas).
Stovyklos kaina – 20 eurų.

Registracija vyksta el.paštu info@sportoprojektai.lt bei telefonu 865784717.

krepsinio stovykla suaugusiems