Kinologinė stovykla 2013


kinologine-stovykla-sunysGyvūnų globėjų asociacija, šunų dresavimo mokykla „Nuaras“ ir Baltijos kinologijos centras kviečia į dešimtają tarptautinę kinologinę stovyklą. Šįkart ji vyks Liepos 1-9 dienomis Labanoro miške, Bebrusų ežero pakrantėje, 3 km. nuo molėtų, poilsio bazėje “Rūta”. Kviečiame visus šunų mylėtojus pasinaudoti šia unikalia proga – tai vienintelė tokia stovykla gyvūnų mylėtojams- kinologams.

Stovykloje laukiami visi šunų mylėtojai nuo 12 m. amžiaus kartu su savo augintiniais. Devynių dienų trukmės stovykloje dalyvių lauks įdomi programa – įvairūs teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Dalyviai galės susipažinti su naujausiomis šunų dresavimo technologijomis, patobulinti jau turimas žinias. Bus supažindinama su naujausia Europoje gerai žinoma bendro paklusnumo programa, mokoma pėdsekystės pagrindų. Pagal olandų policijos programą – sulaikyti teisės pažeidėjus, gintis nuo užpuolikų, turinčių įvairių ginklų.

Stovyklos dalyviai bus mokomi ieškoti paslėptų objektų, pėdsekystės ir žmogaus paieškos pagrindų, bus supažindinti su sprogmenų, narkotinių, psichotropinių medžiagų paieška, mokomi žmonių ir daiktų išrinkimo. Laisvu nuo pratybų metu nuobodu taip pat nebus – nestigs sportinių varžybų ir kultūrinių renginių. Stovyklos dalyvių kiekvieną vakarą lauks karšta pirtis padėsianti atsipalaiduoti po dienos metu nuveiktų darbų.

Daugiau informacijos apie stovyklą rasite čia: http://biatlon.lt/Default.php?L=lt&s=naujienos&p=30b8cac9a06ce796cd696626d19632f8