Kino stovykla – Holivudo Akademija 2011


Kino-meno stovyklos “Holivudo Akademija 2011” aprašymas:

Stovyklautojų amžius: 13-17 m.

Stovyklos trukmė: 8 d.

Stovyklos kaina: 549 Lt

Stovyklos pamaina: 2011.07.02-07.09.

“Holivudo Akademija” stovykloje būsite supažindinti su būtiniausiais kino meno pagrindais ir netgi patys galėsite sukurti savo kinošedevrą! Stovykla paremta tiek teorija, tiek praktika ir yra nukreipta į jaunimą, kuris domisi kino menu ir jo koncepcija. Stovyklos metu jūs galėsite atrasti rolę, kuri jus labiausiai domina ir patys pasijusti režisieriais, operatoriais, scenaristais ir aktoriais. Pasiskirstę į komandas ir išklausę teorijos pamokas, kibsite į savo sugalvotų filmų kūrybą, o stovyklos gale visi iškilmingai dalyvausite Oskarų teikimo ceremonijoje.

Programa

Pirmoji diena

Atvykimas ir įsikūrimas, Vadovų prisistatymas, Susipažinimo žaidimai, Pasidalinimas lūkesčiais, Orientaciniai žaidimai susipažinimui su vietove, Laisvas laikas, Susipažinimo „Dar ne vakarėlis.

Antroji diena

Filmų žanrų aptarimas, Susikirstymas į komandas pagal dominančius žanrus, Filmų kūrimo pagrindai , Žaidimai kino tematika, laisvas laikas, Vakaro programa – Žaidimas „Taip arba Ne“.

Trečioji diena

Scenarijaus pagrindai , Filmų scenarijaus aptarimas, Žaidimai, laisvas laikas, Scenarijų rašymas, Scenarijų aptarimas, Pokalbių laida.

Ketvirtoji diena

Filmo kūrimo patarimai, Susiskirstymas pagal pareigas, Kimbame į filmavimo darbus, Laisvas laikas, Tęsiame darbus, Atspėk žodį ir kas ąš toks žaidimai.

Penktoji diena

Atliekamų darbų aptarimas, Filmavimo tęsinys, Laisvas laikas, Nuotaikingas žaidimų vakaras, Vaidybinio filmo peržiūra.

Šeštoji diena

Atliekamų darbų aptarimas, Filmavimo tęsinys, Laisvas laikas, Paskutiniai filmavimai, Trumpametražių filmų peržiūra.

Septintoji diena

Montavimo pagrindai, Montavimo darbai padedant vadovams, Jūsų sukurtų filmų peržiūra, Iškilmingi Oskarų apdovanojimai ir pobūvis.

Aštuntoji diena

Atsisveikinimas, palinkėjimai, džiaugsmas ir ašaros.
Apgyvendinimas

Jūs gyvensite puikiuose vasarinio tipo nameliuose, sodyboje “Papartis”, kuri 2010 – aisiais metais “Metų Ūkis“ rinkimuose laimėjo 2-ą vietą! Sodyba yra įsikūrusi Aukštadvario regioniniame parke, Trakų rajone ant Vilkokšnio ežero kranto. Nameliai yra gerai įrengti ir turi viską ko gali prireikti ramiam ir patogiam miegui. Švaros patogumai – bendri, tačiau malonūs ir švarūs. Visoje teritorijoje įrengti laipteliai, leidžiantys patogiai nusileisti prie ežero. Sodybos kokybę garantuoja jau 10 metų ten organizuojamos vaikų stovyklos ir patenkinti stovyklautojų veidai.
Maitinimas

Maitinimas vyks 4 kartus per dieną, tad tikrai neliksite alkani. Maisto racionas subalansuotas ir įvairus, patikrintas metai iš metų. Visi naudojami produktai yra švieži ir patikrinti, o sodybos virtuvė turi visus reikalingus sertifikatus ir leidimus.
Vadovai

Stovyklos „Holivudo Akademija“ vadovai – tai atsakingas jaunimas labai glaudžiai susijęs su kino menu. Tai studentai turintys patirties dirbant su vaikais ir mokantys sudominti kolektyvą. Visi vadovai yra tinkamai paruošti darbui stovykloje, tad su jumis bus linksmi, protingi ir kvalifikuoti vadovai.

Kontaktai:

Žygimantas Stungurys, zygimantas@indigostovyklos.lt, 8 67 620622

Tauras Sinkevičius, tauras@indigostovyklos.lt, 8 68 442448