Krikščioniška stovykla – Energijos Deimantas


Krikščioniška stovykla (stovyklavietė) – “Energijos Deimantas”. Tekstas neredaguotas.

Brangūs broliai ir seseris rašome jums, norėdami supažindinti su Krikščioniška stovyklaviete „Energijos Deimantas“ ir pakviesti atvykti pas mus pailsėti bei praleisti laisvalaikį su savo broliais ir draugais krikščioniškoje aplinkoje ir dvasioje. Mūsų krikščioniškoje stovykloje galima susitikti tikinčiųjų iš įvairių bendruomenių, pabendrauti ir kartu pasimelsti.

Taip pat pas mus galėsite organizuoti savo bažnyčios stovyklas, poilsį, seminarus, suvažiavimus ir kita. Stovyklavietė yra Trakų rajone, Užkryžių kaime, 10 km šalia Trakų miestelio, labai įspūdingoje ir gražioje vietoje, tarp dviejų ežerų Monio ir Monaičio. Jūsų paslaugoms poilsiavietė turi 150 miegamų vietų, stovyklos tipo vasarinius namelius, lauko tualetus, prausyklas, dušus, salę ir valgyklas. Galėsite naudotis 500 vietų palapine susirinkimams, evangelijos renginiams ir šlovinimo koncertams rengti. Turime laužavietę vakaro susitikimams, futbolo, tinklinio, krepšinio aikšteles, pliažą, vandens dviračius ir valtis ir visa tai Jūsų paslaugoms.

Mūsų poilsiavietė nėra geriausios kokybės, tačiau kukliam, bet geram krikščioniškam poilsiui yra tinkama. Nors mūsų stovyklavietė atvėrė savo duris tik šiais metais, bet jau turėjo didelę paklausą . Joje įvyko septynios stovyklos, vandens krikštai, alfa grupių susitikimai iš įvairiausių bendruomenių. Vynuogyno, Biblijos kelio, Laisvųjų krikščionių bendruomenės, Tarptautinė Krikščionių Studentų Sąjunga, Eklezijos, Kristaus Paliepimo bendruomenės, Tikėjimo žodžio bažnyčia, Baptistų sąjunga surengė mūsų bazėje puikias vasaros stovyklas ir kitokius renginius. Tai pat turėjome daug svečių iš užsienio krikščioniškų bendruomenių. Pas mus vyko Dovydo Padangtės ir Padėkos Šventės, kuriose dalyvavo šlovintojai iš įvairių Lietuvos miestų, tarp jų grupės „Apaštalai“, „Aukštyn Bures‘‘, „Aš Esu“,“ bendruomenės Biblijos Kelias šlovinimo grupė ir kitos. Stovyklavietė pasitarnavo Evangelijos Švenčių pasirengimui ir kitiems renginiams. Priėmėme tarnautojus, evangelistus ir pastorius.

Taigi išties galime pasidžiaugti, jog šie metai mums buvo labai dosnūs ženklais ir stebuklais iš Viešpaties. Tikimės, kad ateinantys bus dar geresni ir palaimingesni. Norėtume, kad juos lydėtų malda ir šlovinimas viso vasaros laikotarpio metu, kad butų išlaikyta dvasiška, krikščioniška aplinka. Jeigu Jūs pageidausite pergyventi naujus įspūdžius, gerai pailsėti, atsigauti fiziškai ir dvasiškai Jus nuoširdžiai raginame atvykti pas mus ir visa tai pamatyti savo akimis, kad dar aukščiau pakilti ant tikėjimo sparnų. Juk daug ką gali teisiųjų maldos ir šventųjų šlovinimas.

Krikščioniška stovyklavietė „Energijos Deimantas”
Administracija Vitalijus Rumbutis
+370 68240247